Paylaş:
Ant-Man (2015)

Ant-Man Filminin Konusu

Ant-Man (2015) (2015)

Türü: , ,
full hd izle kesintisiz Ant-Man (2015) İnceleme: Büyük Kahraman, Küçük Boyutta Macera Ant-Man (2015) ÖzetiAnt-Man-Karınca Adam izle  Marvel Sinematik Evreni'nin renkli dünyasına dahil olan bir süper kahraman filmidir. Scott Lang, eski hırsızlık yeteneklerini kullanarak dünyayı kurtarmak üzere Ant-Man kostümünü giyer. Bu kostüm, küçülebilme ve aynı zamanda gücünü devasa boyutlarda artırabilme özelliklerine sahiptir. Ancak bu kez karşısına, dünyayı tehdit eden bir plan ortaya atan Darren Cross / Yellowjacket çıkar. film izle Film, Scott'un yeni kostümüyle güçlerini keşfetmesini, bir süper kahraman olma yolunda adımlarını atmasını ve aynı zamanda ailesi için bir kahraman olma çabasını konu alır.

Oyuncular ve Yönetmen

Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas gibi isimler filmde başrolleri paylaşırken, yönetmen koltuğunda Peyton Reed bulunmaktadır.

Film Türü

Ant-Man-Karınca Adam izleyin aksiyon ve macera türlerini bir araya getiren bir süper kahraman filmidir.

Ant-Man (2015)izleme Deneyimi

Bu film, klasik süper kahraman hikayelerinden farklı bir bakış açısı sunar. Scott Lang'in, bir kahraman olma yolundaki kişisel yolculuğunu ve kostümünün gücünü kullanarak nasıl büyük işler başarabileceğini izleyiciye gösterir.Ant-Man-Karınca Adam izleme hem aksiyon sahneleriyle heyecan verici bir deneyim sunarken hem de mizahi unsurlarıyla izleyiciyi eğlendirir. Marvel Evreni'ne katılan bu karakter, farklı boyutları keşfetme imkanı sunarken seyirciye keyifli bir macera sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.1 (18884 oy)
Beğeniler
İzlenme
17
Yapım Yılı
Süre
117 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Ant-Man fragmanını izle
2015
Paul Rudd
Paul Rudd
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas
Michael Douglas
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly
Evangeline Lilly
Hope van Dyne
Bobby Cannavale
Bobby Cannavale
Jim Paxton
Corey Stoll
Corey Stoll
Darren Cross / Yellowjacket
Anthony Mackie
Anthony Mackie
Sam Wilson / Falcon
Judy Greer
Judy Greer
Maggie
Peyton Reed
Peyton Reed
Director
Paul Rudd
Paul Rudd
Yazar
Stan Lee
Stan Lee
Yazar
Edgar Wright
Edgar Wright
Yazar

Ant-Man Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film