Paylaş:
Büyük Açık (2015)

Büyük Açık Filminin Konusu

Büyük Açık (2015) (The Big Short - 2015)

Türü: ,
full hd izle kesintisiz Büyük Açık: Finansal Manipülasyonun Gerçek Yüzü

Büyük Açık İzle: Finansal Krizin Ardındaki Gerçekleri Keşfedin

2008'deki küresel ekonomik krizi inceleyen  Büyük Açık-The Big Short finans izle dünyasının karanlık noktalarına odaklanan etkileyici bir yapım. Film, seyirciyi karmaşık finansal terimlerin ötesine geçirerek, bu krizin nasıl başladığını ve hangi gerçeklerin altında yattığını anlamalarını sağlıyor.

Özet: Krizin Ardındaki Gizli Oyunlar

film izle Michael Burry (Christian Bale), konut kredileri piyasasının bir balon olduğunu fark eder ve bu bilgiyle birlikte büyük bir risk alır. Bu keşif, diğer bir grup finansçıyı da harekete geçirir. Jared Vennett (Ryan Gosling), Mark Baum (Steve Carell) ve Ben Rickert (Brad Pitt), sistemin çürümüşlüğünü ve yaklaşan krizi fark ederler. Bir yandan sistemin çöküşünü izlerken, diğer yandan finansal kazançları için stratejiler geliştirirler.

Oyuncular ve Yönetmen

Christian Bale, Ryan Gosling, Steve Carell ve Brad Pitt gibi ünlü isimler, 'Büyük Açık'ta başrollerde yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Adam McKay'in yönetmenliği, filmi dikkat çekici kılan unsurlardan biri.

Film Türü: Gerçek Olaylara Dayalı Belgesel Drama

Büyük Açık-The Big Short finans izleyin gerçek olaylara dayalı bir belgesel tarzında finansal drama olarak karşımıza çıkıyor. Finansal dünyanın karmaşıklığını ve çöküşün ardındaki gerçekleri seyirciyle buluştururken, karmaşık terimleri anlaşılır bir dille sunuyor.

İnceleme: Finansal Dünyanın Karanlık Yüzü

Film, finansal manipülasyonun gerçek yüzünü gözler önüne seriyor. Seyirci, sistemin nasıl manipüle edildiğini ve krizin nasıl önlenebileceğini keşfederken, karakterlerin kişisel çatışmalarına da tanık olur.Büyük Açık-The Big Short finans izleme , finans dünyasının derinliklerine inen ve 2008'deki ekonomik krizin ardındaki gerçekleri açıkça ortaya koyan önemli bir film. Christian Bale, Ryan Gosling ve diğer yetenekli oyuncuların performansları, seyirciye kompleks finansal kavramları anlamada yardımcı olurken, aynı zamanda finansal sistemin iç yüzünü keşfetmelerini sağlıyor. Bu film, finansal dünyaya ilgi duyan herkes için kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt. Türkçe Dublaj ve Alyazlı seçenekleri

Büyük Açık

Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.351 (8430 oy)
Beğeniler
İzlenme
146
Yapım Yılı
Süre
130 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Büyük Açık fragmanını izle
2015
Christian Bale
Christian Bale
Michael Burry
Steve Carell
Steve Carell
Mark Baum
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Jared Vennett
Brad Pitt
Brad Pitt
Ben Rickert
Melissa Leo
Melissa Leo
Georgia Hale
Hamish Linklater
Hamish Linklater
Porter Collins
John Magaro
John Magaro
Charlie Geller
Adam McKay
Adam McKay
Director
Adam McKay
Adam McKay
Yazar
Michael Lewis
Michael Lewis
Yazar
Charles Randolph
Charles Randolph
Yazar

Büyük Açık Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film