Paylaş:
Son Umut (2014)

Son Umut Filminin Konusu

Son Umut (2014) (The Water Diviner - 2014)

Türü: ,
full hd izle kesintisiz Son Umut-The Water Diviner izle (2014) Avustralyalı çiftçi Joshua Connor'ın hikayesini anlatıyor. 1919'da, Türkiye'ye gelerek Gelibolu'da Çanakkale Savaşı sırasında kaybolan üç oğlunu bulmak için yola çıkar.

Son Umut (2014) - Film Özeti

Hikaye ve Yolculuk

Joshua Connor, savaşın yıkımından etkilenmiş, yürek parçalayan bir acıyla doludur. Üç oğlunu savaşta kaybetmiştir ve onları bulmak için Türkiye'ye doğru bir yolculuğa çıkar. Gelibolu yarımadasında, savaşın izlerinin hala taze olduğu bir ortamda, umut ve keder arasında kaybolmuş bir adamdır.

Oyuncular ve Yönetmen

hd film izle Filmde Russell Crowe, Joshua Connor rolünde dikkat çekici bir performans sergilerken, yönetmen koltuğunda Russell Crowe'un yer aldığı görülüyor. Oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken diğer isimler ise filmi duygusal bir derinlikle donatan olumlu eleştiriler alan performanslar sergiliyorlar.

Film Türü ve İnceleme

Son Umut-The Water Diviner izleyin duygu yüklü bir dramatik yapısıyla ve tarihi bir arka planla izleyiciyi etkisi altına alıyor. Kayıp ve umut arasındaki hassas dengeyi işlerken, savaşın insanlar üzerindeki yıkıcı etkilerini gözler önüne seriyor.

Sonuç

Son Umut-The Water Diviner izleme savaşın acımasız gerçekleriyle dolu, aynı zamanda umudu ve insanın içindeki direnci vurgulayan etkileyici bir hikaye sunuyor. Türkiye'nin tarihî Gelibolu yarımadasında geçen bu duygusal ve güçlü film, izleyicilere derin bir düşünce ve duygu yoğunluğu sunuyor. Bu yapıt, insan ruhunun derinliklerine inmeyi ve kayıp ile umut arasındaki zorlu yolculuğu anlatmayı başarıyor. Türkçe Dublaj ve Alyazlı seçenekleri

Son Umut

Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.804 (1153 oy)
Beğeniler
İzlenme
107
Yapım Yılı
Süre
112 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Son Umut fragmanını izle
2014
Russell Crowe
Russell Crowe
Joshua Connor
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Ayshe
Yılmaz Erdoğan
Yılmaz Erdoğan
Major Hasan
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Sgt. Jemal
Jai Courtney
Jai Courtney
Lt. Colonel Hughes
Ryan Corr
Ryan Corr
Arthur "Art" Connor
James Fraser
James Fraser
Edward Connor
Russell Crowe
Russell Crowe
Director
Andrew Knight
Andrew Knight
Yazar
Andrew Anastasios
Andrew Anastasios
Yazar
Brendan Tolley
Brendan Tolley
Yazar

Son Umut Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film