Paylaş:
Space Jam (1996)

Space Jam Filminin Konusu

full hd izle kesintisiz Space Jam - Eğlenceli Bir Karşılaşma

Film Türü ve Atmosfer

'Space Jam'izle  canlı aksiyon ve film sitesi animasyonun harmanlandığı eğlenceli bir film. Bu yapım, gerçek oyuncuların Looney Tunes çizgi film karakterleriyle bir araya geldiği benzersiz bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Hikaye ve Oyuncular

Michael Jordan, kariyerinin zirvesindeyken, Looney Tunes karakterleriyle karşılaşır ve onlarla basketbol maçına çıkar. Kaybetmeleri durumunda Tunes ekibi bir uzaylı grubuna köle olacaktır. Bu eğlenceli maçta Michael Jordan, Bugs Bunny, Daffy Duck ve diğer çizgi film karakterleri birlikte mücadele eder.

Yönetmen ve İnceleme

'Space Jam'izleme Joe Pytka tarafından yönetildi ve nostaljik bir hava taşıyor. Eğlenceli ve çocuksu atmosferiyle birlikte, film basketbol tutkunları ve animasyon severler için büyülü bir deneyim sunuyor.

Sonuç

'Space Jam'izleyin  nostaljik bir değeri olan ve eğlenceli atmosferiyle izleyiciye keyifli anlar yaşatan bir yapımdır. Michael Jordan'ın gerçek hayattaki ünü ve Looney Tunes karakterlerinin sevimliliği, izleyiciyi bu benzersiz maceraya çeker. Eğlenceli sahneleri, sempatik karakterleri ve basketbol temasıyla, 'Space Jam' eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim sunar. Bu film, çocukluk hatıralarını tazelemek ve basit bir eğlence arayanlar için harika bir tercih olabilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.832 (5664 oy)
Beğeniler
İzlenme
18
Yapım Yılı
Süre
88 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Space Jam fragmanını izle
1996
Michael Jordan
Michael Jordan
Michael Jordan
Wayne Knight
Wayne Knight
Stan Podolak
Theresa Randle
Theresa Randle
Juanita Jordan
Manner Washington
Manner Washington
Jeffery Jordan
Eric Gordon
Eric Gordon
Marcus Jordan
Penny Bae Bridges
Penny Bae Bridges
Jasmine Jordan
Brandon Hammond
Brandon Hammond
Michael Jordan (10 Years Old)
Joe Pytka
Joe Pytka
Director
Herschel Weingrod
Herschel Weingrod
Yazar
Timothy Harris
Timothy Harris
Yazar
Steve Rudnick
Steve Rudnick
Yazar

Space Jam Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film