Paylaş:
Thor: Ragnarok (2017)

Thor: Ragnarok Filminin Konusu

Thor: Ragnarok (2017) (2017)

Türü: , ,
full hd izle kesintisiz  Thor: Ragnarok (2017) İnceleme: Epik Bir MaceraÖzet: Thor: Ragnarok izle Marvel Sinematik Evreni'nde tanıdık bir karakter olan Thor'un, Asgard'ı yıkıcı Ragnarok felaketinden kurtarmak için verdiği mücadeleyi konu alır. Bu filmde, Thor, Hela adında güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalır. Hela, Asgard'ı yok etmeyi amaçlayan bir varlık olarak ortaya çıkar.Thor, bu zorlu mücadelede tek başına değildir. Kardeşi Loki, Hulk ve Valkyrie gibi karakterlerle birlikte, Asgard'ı ve halkını kurtarmak için savaşır. Bu film, aksiyon dolu sahneleri, mizahi tonu ve karakterler arasındaki etkileşimleriyle dikkat çeker.

Oyuncular ve Yönetmen

Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Cate Blanchett (Hela) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmi Taika Waititi yönetmiştir.

Film Türü

Thor: Ragnarok izleme  aksiyon, fantastik ve macera türlerini bir araya getiren, süper kahraman temalı bir yapım olarak öne çıkar.Bu film Thor: Ragnarok izleyin Marvel evreninin diğer filmleriyle bağlantılıdır ve izleyicilere hem eğlenceli bir macera hem de karakterlerin derinlik kazandığı bir deneyim sunar. Eğer Marvel evrenine ilgi duyuyorsanız, bu film serüven dolu bir izleme deneyimi sunabilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.595 (19724 oy)
Beğeniler
İzlenme
8
Yapım Yılı
Süre
131 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Thor: Ragnarok fragmanını izle
2017
Chris Hemsworth
Chris Hemsworth
Thor Odinson
Tom Hiddleston
Tom Hiddleston
Loki
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Hela
Tessa Thompson
Tessa Thompson
Scrapper 142 / Valkyrie
Jeff Goldblum
Jeff Goldblum
En Dwi Gast / Grandmaster
Idris Elba
Idris Elba
Heimdall
Karl Urban
Karl Urban
Skurge / Executioner
Taika Waititi
Taika Waititi
Director
Stan Lee
Stan Lee
Yazar
Jack Kirby
Jack Kirby
Yazar
Larry Lieber
Larry Lieber
Yazar

Thor: Ragnarok Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film